השכנה המילפית שלי

אז נהגתי לזיין את השכנה המילפית שלי לעתים קרובות, כמה התגעגעתי אליה כשהיא נאלצה להיות עם הילדה שלה בכל פעם. כמה אינטנסיביים היו הזיונים שלנו בכל פעם כשהיא חזרה..!!

"כן? מה זה? הממ? מ? מה קרה?" היא דיברה בטלפון עם מישהו. והנה אני, על המיטה מחכה שהיא תנתק.

המשכתי לבהות בה יחפה. היא הייתה עירומה לגמרי כשבדיוק סיימנו את הסיבוב הראשון. הסתכלתי על איבר המין העייף שלי מנסה להתעורר קצת לעוד סיבוב. ככל  שהסתכלתי יותר על הגב העירום שלה, על המותניים, על הירך הגדולה והעסיסית העגולה שלה, כך אני מתחרמן יותר. לעזאזל, היא כל כך מושלמת! חשבתי כמה זמן עוד אוכל לזיין אותה בסיבוב השני כשהיא עדיין מדברת בטלפון.

אחרי כמה שניות היא ניתקה והסתובבה. הגוף המושלם שלה, הצורה שלה, כל מה שקשור לגוף הזה כל כך מושלם וסקסי. כלומר, אני לא יכול להגיד את הנתונים המדוייקים שלה כי מעולם לא מדדתי אבל הוא מפותלת, שזופה ועסיסית מאוד.

אני פשוט נהנית מהגוף הזה. זיינתי את האישה הזאת בחצי השנה האחרונה. ואלוהים יודע כמה אני עוד אזיין אותה. יום אחד היא באה אליי ואמרה, "בסדר, אתה חייב ללכת עכשיו. יכול להיות שבעלי חוזר הביתה".

"מה? כעת? אנחנו לא יכולים לעשות את זה שוב?" אמרתי תוך כדי שאני נוגע לה בציצי הימני. היא הורידה את ידי מהציצי שלה ואמרה, "אני רצינית." פניה נראו מודאגות. ואז התחלתי לדאוג.

"למה את מודאגת? קרה משהו?"

"אני לא יודעת, בעלי פשוט התקשר ואמר שהוא חוזר הביתה, אז אתה חייב לעזוב עכשיו".

אמרתי בסדר וקמתי, התחלתי ללבוש את הבגדים. גם היא לבשה את בגדיה. אחר כך נישקתי את המצח שלה ויצאתי מהחדר.

היא אישה נשואה שנפרדת וחוזרת לבעלה לעיתים קרובות, באמצע שנות השלושים לחייה ואם לבת. בעלה עובד בחברת בגדים.

השכנה שלי היא דוגמה מושלמת למילף. היא עקרת בית שנשארת לבד במשך רוב היום, ככה שהיא ה-MILF המושלמת ובמזל, גרתי קומה אחת מעליה. זה גם לא שהתחלנו להזדיין ממש ברגע שהכרנו.

לקח כמה שנים לפתח את היחסים שאנחנו חולקים היום. התחלנו להזדיין לפני חצי שנה. מאז, בכל פעם שיש לנו הזדמנות להיות לבד, אנחנו עושים את זה.

עזבתי כל כך הרבה דברים רק כדי לבלות איתה כי הזמן שלה היה מוגבל. בכל פעם שהיא לבד, אני מבטל הכל והולך אליה, רק כדי לבלות איתה, רק כדי לזיין אותה.

כשיצאתי מהדירה שלה גם אני הייתי בחרדה. פחדתי. לא יכולתי לחשוב על לאבד אותה. זה היה מפחיד מדי. במדרגות ראיתי את בעלה נכנס לבניין. ראיתי את הפנים שלו. זה היה מבאס …

אחרי שעתיים כבר הייתי על המיטה שלי בחרדה. מה יכול היה לקרות? האם בעלה גילה? המחשבה הזאת לא יצאה לי מהראש. אחר כך שמעתי את אמא שלי צועקת מהמרפסת. הלכתי למרפסת.

ראיתי אותה מנופפת לאמא שלי. הסתכלתי למטה, העיניים שלנו נפגשו. אחר כך היא נכנסה למכונית ועזבה.

הייתי מבולבל. מה קרה פתאום? האם היא פשוט עזבה, לנצח? שאלתי את השכנים שלי לאן הם הלכו. הם לא ידעו.

אולי זה אומר שאני לא אראה אותה כמה ימים. מי יודע, זה יכול להיות אפילו שבועות או חודשים. עמדתי שם במרפסת שלי, העיניים שלי היו על הכביש.

ואז, אחרי כמה ימים, בוקר בהיר אחד, בדיוק שסיימתי את ארוחת הבוקר שלי. הטלפון שלי צלצל. הרמתי וראיתי הודעה, "בוא".

קיבלתי צמרמורת מהתרגשות. על הפנים שלי היה חיוך גדול. מיהרתי לחדר שלי וסידרתי את השיער המבולגן שלי. ירדתי למטה וראיתי אותה עומדת ליד הדלת שלה.

הנה היא, מחייכת אלי. לחיוך הזה הייתה שובבות. התקרבתי אליה, היא נכנסה פנימה. אחר כך נכנסתי גם, סגרתי את הדלת. היא עמדה ליד המיטה.

התחלתי לשאול אותה שאלות ברגע שסגרתי את הדלת, "מתי באת? למה לא סיפרת לי מה קרה? באת לבד? איפה הבת שלך? איפה אבא שלה? הוא יודע עלינו משהו?"

היא, מתעלמת מכל שאלותיי, טפחה על המיטה וסימנה לי לשבת לצידה. התיישבתי לידה, היא התחילה לדבר ולספר לי כל מה שקרה ואיך היא הצליחה לחזור.

אמא של בעלה נפטרה והיא אמרה לבעלה שהיא לא יכולה להישאר עוד הרבה זמן כי הבת שלהם צריכה להתחיל בית ספר חדש ולקנות ציוד.

מכיוון ששבעלה לא יכול היה להחמיץ את השבעה של אמו, הוא אמר לבת שלהם שהוא יבוא אחרי שהכל יסתיים. אז השכנה שלי חזרה עם בתה.

בזמן שהיא אמרה את כל זה, החזקתי את היד שלי על הירך שלה ועיסיתי אותה בעדינות. אחר כך היא הניחה את היד שלה על היד שלי ולחצה עליה. אני מניח שזה הנהון של אישור.

הזזתי את פי לעברה. היא גם עשתה את אותו הדבר והשפתיים שלנו נפגשו, אחרי כל כך הרבה ימים! התחלנו להתנשק בעוצמה. לשונה המחרמנת, שפתיה העסיסיות! שכל כך התגעגעתי אליהן.

הידיים שלי ליטפו אותה בחזרה למעלה ולמטה. אחרי שהתנשקנו קצת, החלטנו להוריד את הבגדים.

היא פתחה את כפתור החולצה שלי במהירות וירדה על ברכיה בלי להוריד את בגדיה.

אני מניח שהיא הייתה חרמנית מדי בשביל הזין שלי. היא התחילה לנשק אותו בטירוף. העברתי את אצבעותיי בשיערה. היא בהתה בו ושיחקה איתו. היא הייתה כל כך מאושרת כמוני.

ואז היא התחילה למצוץ אותו. זה היה כל כך קסום, להרגיש את זה אחרי כל כך הרבה זמן. היא מצצה אותו חזק מאוד. דבר אחד שהיא עשתה ושמתי לב אליו היה שהיא מלקקת את החלק העליון של איבר המין שלי בקצה הכיפה.

היא שמרה איתי על קשר עין בזמן שהיא עשתה את זה. למרות שהמשכתי לומר, "אני הולך לגמור", היא לא הפסיקה. היא רצתה שאני אגמור. אחרי כמה זמן גמרתי לה בפה.

היא הסתכלה עלי וחייכה אליי. ואז היא קמה, לקחה נייר טישו והתחילה לנגב את הפנים מול המראה. גם אני קמתי.

ניהלנו שיחות חולין על דברים אקראיים. אני מניח שככה זה סקס. הכל קורה בסקס. נשמע משעמם אבל אני מבטיח לכם שזה לא מרגיש משעמם.

הייתי עירום כשניגשתי אליה. תפסתי אותה מאחור, חיבקתי אותה, נישקתי את הצוואר שלה ואת תנוך האוזן השמאלית שלה. אחר כך המשכתי לשפשף את הפנים שלי על הצוואר והכתף שלה.

שתי ידיי לחצו על הציצים שלה. היא הפסיקה לדבר והמשיכה להביט בי דרך המראה בחיוך תמים. ואז גרמתי לה להסתובב והיא פנתה אליי. העיניים שלנו היו נעולות אחד על השני.

ואז אמרתי "אני הולך לזיין אותך! אני הולך לזיין אותך כל כך חזק", זה הרגיש מאוד וולגרי וחרמן בעת ובעונה אחת.

מעולם לא השתמשתי במילים כאלה איתה גם אחרי שישנו יחד. היא לא יכלה להתאפק אלא לצחוק אחרי ששמעה את זה.

הורדתי לה את הבגדים אחד אחד. היא הייתה בשלושה חלקים, אחד רגיל. מתחתיה היו חזייה שחורה ותחתונים לבנים. הורדתי ממנה הכל.

היא נשכבה על המיטה. פישקתי את רגליה, כיוונתי את איבר המין שלי לכוס שלה אבל לא הכנסתי אותו. התחלתי לשפשף את הכוס שלה עם האצבעות שלי. הכוס שלה היה שעיר וכהה.

היא שכבה לאחור כשזרועותיה מעל ראשה. לאחר זמן מה הזין שלי היה מוכן וכך גם הכוס הרטוב שלה. הכנסתי אותו לשם, היא עזרה לו להיכנס פנימה.

ברגע שהייתי בתוכה, התחלנו לזיין. הו, איזה זיון אינטנסיבי זה היה! כל דבר שם היה שמימי. זה הרגיש מדהים לזיין אותה אחרי כל כך הרבה זמן.

התנשקנו בזמן שאני דופק אותה חזק, היא לחצה לי על התחת. המשכתי לנשק את כל הפנים שלה. אחרי כמה דקות של סקס סוער במיוחד, שנינו הגענו לשיא.

באותו יום שיחקנו בגוף אחד של השני ואז שכבנו, מחובקים ומתכרבלים עירומים.

לחקור את עולם הבלוגים הארוטיים: מדריך מקיף לוויקיפדיה

לחקור את עולם הבלוגים הארוטיים: מדריך מקיף לוויקיפדיה

בעידן הדיגיטלי של היום, אין זה מפתיע שהאינטרנט הפך למרכז לצורות ביטוי שונות, כולל ארוטיקה. פינה מסוימת בעולם המקוון שראתה זינוק…

עבודת מין, הידועה גם בשם זנות, היא צורת עבודה שנויה במחלוקת וסטיגמטית מאוד הכוללת חילופי שירותי מין תמורת כסף או צורות אחרות של פיצוי. זהו נושא מורכב ורב-ממדי שהיה נושא לוויכוחים מוסריים, משפטיים ופוליטיים במשך מאות שנים. למרות ההיסטוריה ארוכת השנים שלה ושכיחותה ברחבי העולם, עבודת מין נותרה אחד המקצועות השוליים והסטיגמטיים ביותר.

עבודת מין, הידועה גם בשם זנות, היא צורת עבודה שנויה במחלוקת וסטיגמטית מאוד הכוללת חילופי שירותי מין תמורת כסף או צורות אחרות של פיצוי. זהו נושא מורכב ורב-ממדי שהיה נושא לוויכוחים מוסריים, משפטיים ופוליטיים במשך מאות שנים. למרות ההיסטוריה ארוכת השנים שלה ושכיחותה ברחבי העולם, עבודת מין נותרה אחד המקצועות השוליים והסטיגמטיים ביותר.

הגדרת עבודת מין האו"ם מגדיר עבודת מין כ"מתן שירותי מין תמורת כסף או סחורות, שיכולים לכלול מגוון פעילויות כגון זנות רחוב,…

יחסי מין: כל מה שצריך לדעת

יחסי מין: כל מה שצריך לדעת

יחסי מין, הידועים גם בשם coitus או הזדווגות, הם פעולה בין שני אנשים או יותר הכוללת החדרה ודחיפה של הפין בנרתיק…