מה שכל גבר צריך לדעת על בריאות מינית

כשמדובר בבריאות מינית, יש עדיין הרבה מסתורין, ורוב הגברים פשוט מניחים שהם בריאים ואף פעם לא חושבים להגיע לבדיקה או לחקור דרכים לשפר את בריאותם המינית. עם זאת, ישנם תחומים מסוימים שכל אדם צריך להיות מודע אליהם ולהתחנך בהם. בין אם אתה מישראל או מכל מקום אחר בעולם, יש כמה דברים שכל גבר צריך לדעת על בריאות מינית ומה לעשות כדי להישאר בטוח ובריא.


חשוב להיבדק   

ראשית, גברים צריכים להבין את גופם ולקבל בדיקות קבועות כדי להגביל את הסיכונים הבריאותיים. זיהומים רבים המועברים במגע מיני (STIs) יכולים להתקיים ללא כל סימפטומים חיצוניים, וגברים צריכים להיות מודעים לכך שהם עלולים להיות זיהום וזה לא בהכרח יראה מבחוץ. הכרת הסיכונים, שיטות המניעה וסוגים שונים של מחלות מין חשובה על מנת לשמור על מפגשים מיניים בטוחים ובריאים.

לאחר מכן, גברים צריכים להכיר בכך שאין שום דבר רע בבקשת בדיקות STD קבועות או לבקש מבן זוג מיני פוטנציאלי לעשות זאת גם כן. זה חשוב במיוחד במקרים כגון שכירת מלווים, שבהם קיים סיכון גבוה יותר להעביר מחלות. גברים צריכים להיות מודעים גם לסוגים השונים של אמצעי מניעה זמינים וכיצד להשתמש בהם נכון על מנת למנוע הריונות לא מכוונים והתפשטות של מחלות מין.

גברים רבים נוהגים לבלות עם נערות ליווי, חשוב להיות זהירים. נערות ליווי מסוכנויות מכובדות כמו eroschevauxpassion הן בעלות מודעות גדולה לנושא והן נזהרות מאוד ומקפידות על כל אמצעי המניעה. 

להרגיש בטוחים  

לבסוף, גברים צריכים להרגיש בטוחים מבחינה פסיכולוגית כשמדובר בהנאה ממפגשים מיניים ויצירת מערכות יחסים משמעותיות. ידיעת הסימנים למערכת יחסים מתעללת חשובה על מנת לסיים מערכת יחסים גרעינית רעילה או מסוכנת. שוחח עם חברים ובני משפחה מהימנים על האפשרות להתרחק ממצב אם זה לא בטוח או בריא.

באופן כללי, גברים צריכים להיות מודעים לחשיבות הבריאות המינית ולסיכונים הכרוכים במפגשים לא בטוחים. הקפידו על בדיקות תקופתיות ועל קיום יחסי מין בטוחים. בישראל, ניתן לקבל מחלות מין ושירותי בריאות מינית אחרים דרך כל קופת חולים. אל תפחדו לשאול שאלות ולתמוך בבריאות המינית שלכם.

הבנה והתגברות על הנושא המורכב של התמכרות למין

הבנה והתגברות על הנושא המורכב של התמכרות למין

סקס הוא היבט טבעי ובריא של הקיום האנושי. זהו חלק בלתי נפרד מהביולוגיה והפסיכולוגיה שלנו ויכול להכניס שמחה, הנאה ואינטימיות רבה לחיינו.…

שבירת הסטיגמה של עבודת מין: חשיבה מחדש על תפיסת החברה

שבירת הסטיגמה של עבודת מין: חשיבה מחדש על תפיסת החברה

עבודת מין, הידועה גם בשם זנות, היא מקצוע שנוי מאוד במחלוקת וסטיגמה. זה נתפס לעתים קרובות כטאבו, לא מוסרי ומשפיל. עם זאת,…

העולם המורכב של עבודת מין: הבנת התעשייה והפרכת תפיסות שגויות

העולם המורכב של עבודת מין: הבנת התעשייה והפרכת תפיסות שגויות

עבודת מין, הידועה גם בשם זנות, הייתה נושא למחלוקת וויכוח במשך מאות שנים. זהו מקצוע הכולל חילופי שירותי מין תמורת כסף, סחורות…