שרה, נערת ליווי ישראלית

שמי שרה ואני נערת ליווי ישראלית. יש לי כמה כללים שאני מצייתת להם, אבל בסך הכל אני פתוחה לנסות דברים חדשים. אני אוהבת להיות עובדת מין תוססת ופרועה, והאישיות החמה והמזמינה שלי מושכת לקוחות מכל הסביבה.

הכוס שלי נרטב בגלל דברים מסוימים. אני יכול לומר בבטחה שאני משתוקק לסוג מסוים של אקט מיני. אני די פתוחב, אבל אני אוהבת להיות נלהבת בדרך ייחודית. אין דבר טוב יותר מאשר להרגיש חיבור חזק, להיות מסוגלים לקרוא אחד את השני ולצפות את הצרכים אחד של השני. אני אוהבת שמקניטים אותי ומדגדגים אותי בכל המקומות הנכונים. זה באמת סוג של אמנות, לרקוד אחד סביב השני ולוודא מגע מביא רק הנאה.

אני אוהבת דברים קינקיים 


אני מגורה במיוחד ממעשים כמו קריעה, ליקוק אצבעות רגליים ואפילו קצת BDSM. אני מוצאת אותם חושניים ואינטנסיביים מאוד. אני אוהבת כשבן זוג מתגרה בי בצורה נהדרת, ולאט לאט מגביר את האינטנסיביות עד שאני מוכנה להתפוצץ. זה מעורר אותי, ואז אני מרגישה באמת חיה. אני אוהבת שיש לי לקוחות חזקים שכאלו. 

קינק זה גם משהו שאני נהנית ממנו. אני אוהבת להתנסות בסוגים שונים של סקס, בין אם זה אנאלי, קשירות או סטיות אחרות. אני אוהבת להתמסר למשחקי תפקידים או לכמה פטישים קינקיים עם פרטנרים שמבינים עניין . וכמובן שאני חובבת אמיתית של חדירה טובה, עמוקה ומלאת תשוקה. לא אכפת לי מכמה הפלקות על הישבן פה ושם, כל עוד אני נהנית ואף אחד לא נפגע בתהליך.

אני באמת תענוג אמיתי עבור כל גבר. . אין דרך טובה יותר לחקור ולגלות את המיניות שלך מאשר להיות עם אישה שיודעת מה היא רוצה והיא 100 אחוז נוח עם זה. אני מסוגל תלספק את כל הצרכים שלך, לא משנה כמה מעוותים או אפלים הם עשויים להיות. אחרי הכל, לכולנו יש רצונות משלנו, וככל שנהיה כנים ופתוחים יותר, כך שנינו נהנה יותר מהזמן שאנו מבלים יחד.

אם תרצה לבלות איתי, תוכל לחפש אותי בסוכנות הליווי www.escort-nu.com

הבנה והתגברות על הנושא המורכב של התמכרות למין

הבנה והתגברות על הנושא המורכב של התמכרות למין

סקס הוא היבט טבעי ובריא של הקיום האנושי. זהו חלק בלתי נפרד מהביולוגיה והפסיכולוגיה שלנו ויכול להכניס שמחה, הנאה ואינטימיות רבה לחיינו. עם זאת, עבור אנשים מסוימים, סקס יכול להפוך לאובססיה לא…

שבירת הסטיגמה של עבודת מין: חשיבה מחדש על תפיסת החברה

שבירת הסטיגמה של עבודת מין: חשיבה מחדש על תפיסת החברה

עבודת מין, הידועה גם בשם זנות, היא מקצוע שנוי מאוד במחלוקת וסטיגמה. זה נתפס לעתים קרובות כטאבו, לא מוסרי ומשפיל. עם זאת, המציאות של עבודת מין חורגת הרבה מעבר לתפיסות מוטעות אלה.…

העולם המורכב של עבודת מין: הבנת התעשייה והפרכת תפיסות שגויות

העולם המורכב של עבודת מין: הבנת התעשייה והפרכת תפיסות שגויות

עבודת מין, הידועה גם בשם זנות, הייתה נושא למחלוקת וויכוח במשך מאות שנים. זהו מקצוע הכולל חילופי שירותי מין תמורת כסף, סחורות או צורות תשלום אחרות. בעוד הרעיון של עבודת מין עשוי…