שרה, נערת ליווי ישראלית

שמי שרה ואני נערת ליווי ישראלית. יש לי כמה כללים שאני מצייתת להם, אבל בסך הכל אני פתוחה לנסות דברים חדשים. אני אוהבת להיות עובדת מין תוססת ופרועה, והאישיות החמה והמזמינה שלי מושכת לקוחות מכל הסביבה.

הכוס שלי נרטב בגלל דברים מסוימים. אני יכול לומר בבטחה שאני משתוקק לסוג מסוים של אקט מיני. אני די פתוחב, אבל אני אוהבת להיות נלהבת בדרך ייחודית. אין דבר טוב יותר מאשר להרגיש חיבור חזק, להיות מסוגלים לקרוא אחד את השני ולצפות את הצרכים אחד של השני. אני אוהבת שמקניטים אותי ומדגדגים אותי בכל המקומות הנכונים. זה באמת סוג של אמנות, לרקוד אחד סביב השני ולוודא מגע מביא רק הנאה.

אני אוהבת דברים קינקיים 


אני מגורה במיוחד ממעשים כמו קריעה, ליקוק אצבעות רגליים ואפילו קצת BDSM. אני מוצאת אותם חושניים ואינטנסיביים מאוד. אני אוהבת כשבן זוג מתגרה בי בצורה נהדרת, ולאט לאט מגביר את האינטנסיביות עד שאני מוכנה להתפוצץ. זה מעורר אותי, ואז אני מרגישה באמת חיה. אני אוהבת שיש לי לקוחות חזקים שכאלו. 

קינק זה גם משהו שאני נהנית ממנו. אני אוהבת להתנסות בסוגים שונים של סקס, בין אם זה אנאלי, קשירות או סטיות אחרות. אני אוהבת להתמסר למשחקי תפקידים או לכמה פטישים קינקיים עם פרטנרים שמבינים עניין . וכמובן שאני חובבת אמיתית של חדירה טובה, עמוקה ומלאת תשוקה. לא אכפת לי מכמה הפלקות על הישבן פה ושם, כל עוד אני נהנית ואף אחד לא נפגע בתהליך.

אני באמת תענוג אמיתי עבור כל גבר. . אין דרך טובה יותר לחקור ולגלות את המיניות שלך מאשר להיות עם אישה שיודעת מה היא רוצה והיא 100 אחוז נוח עם זה. אני מסוגל תלספק את כל הצרכים שלך, לא משנה כמה מעוותים או אפלים הם עשויים להיות. אחרי הכל, לכולנו יש רצונות משלנו, וככל שנהיה כנים ופתוחים יותר, כך שנינו נהנה יותר מהזמן שאנו מבלים יחד.

אם תרצה לבלות איתי, תוכל לחפש אותי בסוכנות הליווי www.escort-nu.com

"תל אביב: העיר הלבנה של ישראל עם ההיסטוריה העתיקה והתרבות התוססת שלה"

"תל אביב: העיר הלבנה של ישראל עם ההיסטוריה העתיקה והתרבות התוססת שלה"

תל אביב היא עיר הבירה והעיר הגדולה בישראל. המטרופולין, הממוקם לאורך הים התיכון והעיר הגדולה בישראל מבחינת אוכלוסייה, הוא ביתם של למעלה מ-3 מיליון תושבים. תל אביב, שזכתה לכינוי "העיר הלבנה" בשל הארכיטקטורה המגוונת המסוידת בלבן, מתגאה…

"לחקור משחקי פורנו: מדריך לתבל את זמן השינה שלך"

"לחקור משחקי פורנו: מדריך לתבל את זמן השינה שלך"

עידן האינטרנט הקל יותר מאי פעם על אנשים לחקור את הפנטזיות והתשוקות המיניות שלהם. מהזרמת תוכן למבוגרים בשידור חי למשחקי פורנו, מבוגרים יכולים כעת לגלות דרכים חדשות להביע את עצמם דרך האינטרנט. משחקי פורנו הם צורה פופולרית…

"הדירה הדיסקרטית: סקירה כללית של המוסד החברתי ההיסטורי"

"הדירה הדיסקרטית: סקירה כללית של המוסד החברתי ההיסטורי"

הרעיון של דירה דיסקרטית קיים מאז ימי קדם. מאזכורים עתיקים של ראמאיאנה ועד לפרקטיקה המודרנית, ג'ונים ועובדי מין עוסקים בפעילות שנויה מאוד במחלוקת זו במשך מאות שנים. בעוד שלמנהג יש אולי מבקרים, הוא היה מקור הכנסה משמעותי…