7 טיפים כדי להפוך את המין אפילו יותר מספק

בעולם שבו סקס הפך להיות מקובל יותר מבחינה חברתית, זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות כדי להפוך את המין למהנה יותר. מלבד היסודות הברורים, כמו שימוש באמצעי מניעה, הגדרת מצב הרוח ותקשורת כנה עם בן / בת הזוג שלך, על פי רוב, סקס הוא עדיין אחד מאותם נושאים שלא הרבה אנשים מרגישים בנוח לדון בהם בפתיחות. האמת היא שצריך לדבר על סקס לעתים קרובות יותר אם אנחנו רוצים שתהיה לנו חברה של מבוגרים בריאים ומשכילים. ישנם מספר טיפים וטריקים שיכולים לעזור ליצור חוויה חמה ואינטימית ולקחת את מערכת היחסים שלכם לשלב הבא. הנה שבעה מהטיפים המעשיים, היעילים והקלים ביותר כדי להפוך את המין למהנה ומספק עוד יותר עבור שני בני הזוג.

1. קח את הזמן שלך וליהנות מהרגע

בחברה המודרנית, לעתים קרובות אנו ממהרים ומופגזים בחדשות, משימות, מיילים והסחות דעת אחרות, עד שקשה להקדיש את רגעי תשומת הלב הדרושים לחוויות מיניות מספקות באמת. אנחנו יכולים להיתפס כל כך למטרה של הנאה שאנחנו מפספסים את ההנאה של המסע. שיחה וחקירת הגוף אחד של השני יכולים להיות אינטימיים ומהנים כמו המין עצמו, ולעזור לבנות את הקשר הזה עם בן הזוג שלך. אז קחו את הזמן שלכם והיו נוכחים אחד עם השני כדי להפיק את המרב מהרגעים האינטימיים שלכם.

2. נסה תנוחות שונות

פעמים רבות, זוגות יכולים למצוא את עצמם מתרגלים לאותה תנוחה או לאותה שגרה שוב ושוב. נסו לתבל את הדברים על ידי התנסות בתנוחות שונות כדי לאלץ שרירים חדשים לנוע בדרכים ייחודיות. זה יכול לעזור להוסיף גיוון לדברים, וחשוב מכך, להזכיר לחלקי הגוף הבודדים אילו תנוחות מיניות מביאות את ההנאה הרבה ביותר. כמו כן, נסו לדבר על מה כל אחד מבני הזוג נהנה כדי להחליט יחד לאילו עמדות לנסות לעבוד יחד.

3. צאו מחדר השינה

חשוב לערבב דברים ולשמור על רעננות בחדר השינה. לנסות סקס מחוץ לחדר השינה יכול להיות דרך מצוינת לעשות זאת. לדוגמה, אם יש לכם אזור מגורים גדול מספיק, תוכלו לנסות לשכב על הספה, או אם יש לכם סט ריהוט גן, נסו לצאת החוצה. בנוסף, תמיד יש אפשרות לנסות משהו הרפתקני יותר, כמו על גג או בג'קוזי. רק הקפד להיות מודע לסיכונים הפוטנציאליים לפני שאתה מנסה משהו.

4. להתנסות עם צעצועים

למי שנוח עם זה, הכנסת צעצועי מין וחומרי סיכה לחדר השינה יכולה להיות דרך מצוינת לערבב דברים ולהוסיף קצת כיף בחדר השינה. ניתן להשתמש בצעצועים כמו ויברטורים או אזיקים כדי לתבל דברים, וחומרי סיכה יכולים לעזור להכל לפעול בצורה קצת יותר חלקה. חלפו הימים בהם צעצועי מין נחשבו לטאבו בחדר השינה – זוגות רבים מתנסים ומגלים שהתוספת הקטנה הזו יכולה לעשות הבדל עצום בחיי המין שלהם.

5. דאגו לגופכם

זה נשמע פשוט, אבל חשוב לשמור על הגוף שלך – הן נפשית והן פיזיולוגית – מחוץ לחדר השינה אם אתה רוצה ליהנות מחיי מין בריאים ומהנים בתוך חדר השינה. אכילה בריאה, פעילות גופנית באופן קבוע ובילוי זמן בחוץ יכולים כולם לעזור לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית שלך, ובהרחבה, את רמות האנרגיה שלך במהלך יחסי מין. זו אפילו יכולה להיות הזדמנות נהדרת עבורך ועבור בן זוגך להיקשר, שניהם עוזרים זה לזה להשיג את המטרות הללו.

6. קח הפסקות

לקיחת הפסקות ממין יכולה לספק הפסקה הכרחית לשני בני הזוג ללא צורך להיפרד. סקס לטווח ארוך הוא בדרך כלל מאוד מעייף ומלחיץ, הן פיזית והן נפשית. זה יכול להוביל לחוסר אינטימיות בחדר השינה ולהפוך את המין ללא מהנה עבור שני בני הזוג. לקיחת הפסקות ממין יכולה לספק הזדמנות להחזיר את הקרבה שלעתים קרובות דועכת עם הזמן.

7. תקשורת

לבסוף, אך בהחלט לא פחות, תקשורת היא המפתח כשמדובר בקיום יחסי מין נהדרים. שיחה עם בן הזוג שלך על מה שאתה רוצה ומה אתה מצפה יכול להיות ההבדל בין חוויה משעממת ולא מהנה לבין חוויה אינטימית ומלאת תשוקה. כמו כן, אם משהו לא מרגיש נכון, חשוב להיות כנים לגבי זה ולמצוא פשרה שעובדת עבור שני בני הזוג. תקשורת היא המפתח לחיי מין בריאים ונהדרים.

הפיכת חיי המין שלך למהנים יותר לא חייבת להיות קשה; זה רק עניין של להיות מוכן להתנסות עם רעיונות חדשים, להיות נוכח עם השותף שלך, ולתקשר בפתיחות על הצרכים שלך. פינוי זמן לחלק מהטיפים הללו יכול לעשות הבדל עצום בהנאה שאתם חווים בחדר השינה ובמערכת היחסים הכוללת שלכם עם בן או בת הזוג שלכם.

הבנה והתגברות על הנושא המורכב של התמכרות למין

הבנה והתגברות על הנושא המורכב של התמכרות למין

סקס הוא היבט טבעי ובריא של הקיום האנושי. זהו חלק בלתי נפרד מהביולוגיה והפסיכולוגיה שלנו ויכול להכניס שמחה, הנאה ואינטימיות רבה לחיינו. עם זאת, עבור אנשים מסוימים, סקס יכול להפוך לאובססיה לא בריאה, מה שמוביל לאבחנה של התמכרות למין. התמכרות למין, הידועה…

שבירת הסטיגמה של עבודת מין: חשיבה מחדש על תפיסת החברה

שבירת הסטיגמה של עבודת מין: חשיבה מחדש על תפיסת החברה

עבודת מין, הידועה גם בשם זנות, היא מקצוע שנוי מאוד במחלוקת וסטיגמה. זה נתפס לעתים קרובות כטאבו, לא מוסרי ומשפיל. עם זאת, המציאות של עבודת מין חורגת הרבה מעבר לתפיסות מוטעות אלה. כחברה, עלינו לנהל שיחה פתוחה וכנה על עבודת מין, על…

העולם המורכב של עבודת מין: הבנת התעשייה והפרכת תפיסות שגויות

העולם המורכב של עבודת מין: הבנת התעשייה והפרכת תפיסות שגויות

עבודת מין, הידועה גם בשם זנות, הייתה נושא למחלוקת וויכוח במשך מאות שנים. זהו מקצוע הכולל חילופי שירותי מין תמורת כסף, סחורות או צורות תשלום אחרות. בעוד הרעיון של עבודת מין עשוי להיראות פשוט, ישנן מורכבויות רבות בתוך התעשייה כי הם לעתים…